Popis
Áno! Teraz je práve ten čas kedy je potrebné vymeniť starú pohovku za novú-modernú, nadčasovú a extravagantnú. Ponúkame Vám pohovku ALABAMA, ktorá svojím farebným prevedením upúta hneď na prvý pohľad. Pohovka je rozkladacia, jednoduchým systémom KLIK-KLAK z nej spravíte miesto na príležitostné spanie. Veci, ktoré potrebujete mať po ruke jednoducho odložte do úložného priestoru, ktorý nájdete v konštrukcii pohovky. O pohodlné sedenie sa postará bonelová výplň, ktorá tvorí jadro pohovky. Pohovka sa vyrába vo viacerých farebných prevedeniach a tak si ju jednoducho doladíte k svojmu interiéru. Výška spodného priestoru od podlahy je 5cm
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 90 cm |
| Šírka | 195 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 110 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 47 cm |
| Výška zadného čela | max.90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 116×195 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nožky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

















