Popis
Sektorová kuchynská linka ARIA 255 v atraktívnom farebnom prevedení grafit / dub artisan je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Kombinácia dekoru svetlého dreva Dub artisan / grafit pôsobí príjemne a útulne. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky. Pracovnú dosku je možné doobjednať v dekore ladiacom ku korpusu kuchynskej linky Aria. Celkový moderný dizajn umocňujú úchytky v chrómovom dekore, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 60 cm dolná šuflíková
1 x 40 cm dolná šuflíková
1 x 15 cm dolná otvorená policová
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 60 cm horná výklopná
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 15 cm horná otvorená policová
1 x 50 cm horná jednodvierková
1 x 30 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
255 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: |
60 + 40 + 15 + 50 + 30 + 60 cm
|
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 60 + 40 + 15 + 80 + 60 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 87 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 31 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 52 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus dub artisan
farba horných dvierok grafit AFM farba spodných dvierok grafit AFM |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

MARKÉTA 240 ARTISAN
Artisan kuchynská linka 180 cappuccino lesklá
MARKÉTA 240 SONOMA
Artisan kuchynská linka 180 biela lesklá
DAVE kuchynská linka 240
Artisan kuchynská linka 260 biela lesklá
MODENA 220
Artisan rohová kuchynská linka 285x170 cappuccino lesklá
Negro 







