Popis
Sektorová kuchynská linka ARIA 300 v atraktívnom farebnom prevedení aquamarine / antracit je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Kombinácia dekoru antracit sivá / aquamarine zelená pôsobí príjemne a útulne. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky. Pracovnú dosku je možné doobjednať v dekore ladiacom ku korpusu kuchynskej linky Aria. Celkový moderný dizajn umocňujú úchytky v chrómovom dekore, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 60 cm dolná jednodvierková drezová
1 x 30 cm dolná otvorená policová
1 x 60 cm dolná šuflíková
1 x 30 cm dolná jednodvierková
1 x 60 cm dolná jednodvierková
4 x 60 cm horná jednodvierková
2 x 30 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
300 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: |
60 + 60 + 30 + 60 + 30 + 60 cm
|
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 60 + 60 + 30 + 60 + 30 + 60 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 87 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 31 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 52 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus antracit sivá
farba horných dvierok aquamarine zelená farba spodných dvierok aquamarine zelená |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

K PEDAL
K GENERAL
TK nočný stolík PEPE 70070 















