Popis
Sektorová kuchynská linka ARONA 180 v atraktívnom farebnom prevedení cashmere / čierna je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Kombinácia dekorov béžovej a čiernej pôsobí príjemne a útulne. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky. Pracovnú dosku je možné doobjednať v dekore ladiacom ku korpusu kuchynskej linky Arona. Celkový moderný dizajn umocňujú kovové úchytky v čiernej farbe, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 40 cm dolná šuplíková
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
180 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 80 + 40 + 60 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 80 + 40 + 60 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus čierna mat
farba horných dvierok cashmere farba spodných dvierok cashmere |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

MARKÉTA 240 ARTISAN
Artisan kuchynská linka 180 cappuccino lesklá
MARKÉTA 240 SONOMA
Artisan kuchynská linka 180 biela lesklá
DAVE kuchynská linka 240
Artisan kuchynská linka 260 biela lesklá
MODENA 220
Artisan rohová kuchynská linka 285x170 cappuccino lesklá
Negro
Bolonia kuchynská linka 180/240 










