Popis
Luxusná kuchynská zostava ARTISAN dodá každej kuchyni žiarivý lesk. Jej dizajn sa hodí do rôzne farebných a materiálových miestností, kde dostatočne vynikne a nebude pôsobiť rušivo. V skrinkách je dostatočný úložný priestor, ktorý zabezpečí, aby ste mali všetko vždy poruke, na správnom mieste, pripravené na použitie, čo je v každej kuchyni to najdôležitejšie. Skrinky si môžete poskladať v ľubovoľnom poradí podľa vašich predstáv. Linka je vhodná pre skúsené gazdinky, aj mladú dvojicu, alebo pre spoločné varenie s deťmi.Dolné skrinky základnej zostavy sú dodávané bez pracovnej dosky. Má systém tichého zatvárania a kovové úchytky. Zásuvky majú plný výsuv a kovové bočnice. Šírka hornej a spodnej zostavy je 2,6 m. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Uvarte si ráno kávu pri takejto linke, hneď získate pocit, že vás čaká skvelý deň.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 40 cm dolná jednodvierková
1 x 60 cm dolná trojzásuvková
1 x 80 cm dolná dvojdvierková
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 30 cm horná otvorená
1 x 50 cm horná dvojdvierková výklopná
1 x 60 cm horná digestorová
1 x 40 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
260 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 40 + 60 + 50 + 30 + 80 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 40 + 60 + 50 + 30+ 80 cm |
| Výška horných skriniek: | 71,5 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus Dub Artisan, predné plochy Dub Artisan/ cappuccino lesklá |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

Bastia LUX 200 skriňa 






