Popis
Luxusná kuchynská zostava ARTISAN dodá každej kuchyni žiarivý lesk. Jej dizajn sa hodí do rôzne farebných a materiálových miestností, kde dostatočne vynikne a nebude pôsobiť rušivo. V skrinkách je dostatočný úložný priestor, ktorý zabezpečí, aby ste mali všetko vždy poruke, na správnom mieste, pripravené na použitie, čo je v každej kuchyni to najdôležitejšie. Skrinky si môžete poskladať v ľubovoľnom poradí podľa vašich predstáv. Linka je vhodná pre skúsené gazdinky, aj mladú dvojicu, alebo pre spoločné varenie s deťmi. Má systém tichého zatvárania a kovové úchytky. Zásuvky majú plný výsuv a kovové bočnice. Súčasťou kuchyne su aj 2 pracovné dosky 165cm a 170cm v dekore dub artisan. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Uvarte si ráno kávu pri takejto linke, hneď získate pocit, že vás čaká skvelý deň.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 40 cm dolná jednodvierková
1 x 80 cm dolná trojzásuvková
1 x 105 cm dolná rohová
1 x 60 cm dolná M
1 x 50 cm dolná drezová
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 30 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy | 285×170 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 40 + 30 + 60 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 60+40+80+105+60+50 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | 165 + 170 cm |
| Farebné prevedenie | korpus Dub Artisan, predné plochy Dub Artisan/ cappuccino lesklá |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |
Súčasťou kuchyne sú skrinky: 60DP-210 2F, 40D 1F BB, 80D 3S BB, 105ND 1F BB, ZM 570X596, 50 ZL 1F BB, 40G-72 1F, 30G-72 1F, 60G-72 1F a 2 pracovné dosky o rozmere – 165 cm, 170 cm dub artisan.

MARKÉTA 240 biela
K PROMO 






