Popis
Moderná rohová sedacia súprava BARDO s regulovateľnými záhlavníkmi. Sedacia súprava je vhodná do väčšej ale aj menšej obývacej izby. Komfortné sedenie zaručuje pružina FALISTA+PUR PENA. Očarí Vás svojím prešitím na sedáku, čím dodáva sedacej súprava eleganciu. Sedacia súprava má funkciu rozkladu a taktiež úložný priestor. Rozložením Vám vznikne plocha na spanie 125x190cm. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenie
Záhlavníky nie sú v cene sedacej súpravy. Je možné si ich zakúpiť 1ks/50,- EUR
Sedaciu súpravu si môžete objednať v jednej poťahovej látke – bez kombinácie. Možnosť výberu poťahových látok. V ponuke sú poťahové látky Soro, Inari, Orinoco a vodeodolná látka Monolith. Vybranú látku uveďte v poznámke.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 170 cm |
| Šírka | 235 cm |
| Výška | 86-105 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 145 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | max.105cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 125×190 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | chróm |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

systém FONTI obývacia stena 









