Popis
Moderná jedálenská stolička s elegantnými čiernymi kovovými nohami je ideálnou voľbou pre moderné interiéry. Čalúnenie zamatovej látky, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa udržuje zaistí každodenné pohodlie. Opierka je efektne prešitá v obľúbenom tvare diamantov. Farba prešitia je identická s farbou poťahového materiálu. K maximálnemu pohodliu prispieva kvalitné polstrovanie a podrúčky. Vďaka nohám vyrobeným z kovu je zaistená zvýšená stabilita a odolnosť. Matná farba v kombinácii s hladkou látkou vytvára vkusný a moderný vzhľad.
Poťah – čierna, cappuccino, modrá, žltá, zelená, sivá
Nosnosť je až 120 kg.
Dodávané v demonte.
Rozmery: 55 x 59 x 85 x 49cm
| Šírka (cm): | 55 cm |
| Hĺbka (cm): | 59 cm |
| Výška (cm): | 85 cm |
| výška sedu: | 49 cm |
| Materiál výplne: | PU pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 7 kg |











