Popis
Matné zamatové čalúnenie ladí s čiernymi kovovými nohami a stelesňuje eleganciu a industriálny pôvab. Dokonalé spojenie materiálov pozdvihne estetiku jedálenského priestoru a nenápadne, napriek tomu pôsobivo vyjadrí váš štýl. Robustné kovové nohy sľubujú dlhú životnosť a základňa zaisťuje stabilitu. Vďaka tomu je stolička DCL-973 ideálna voľba pre domácnosť aj firemné prostredie. Vďaka šedému čalúneniu sa univerzálne hodí pre interiéry zariadené v rôznych štýloch. Vysoko kvalitný látkový materiál zvyšuje pohodlie používateľov a predvádza štýlový dizajn. Stolička DCL-973 nie je len kus nábytku – ide o spoločné stelesnenie luxusu a funkčnosti.
Nosnosť je až 120 kg.
Dodávané v demonte.
Rozmery: 44 x 51 x 89 x 55 cm
| Šírka (cm): | 44 cm |
| Hĺbka (cm): | 51 cm |
| Výška (cm): | 89 cm |
| šírka sedu: | 43 cm |
| výška sedu: | 55 cm |
| nohy: | kov/ brúsený nerez |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 6 kg |

K PROMO
TK GABRIELA - Nočný stolík
VENUS II
K METAL 2 NEW 










