Popis
Každý ocení prednosti rohovej kuchynskej linky GREY 190 x 170 s pracovnou doskou. Šikovné gazdinky v nej hravo upečú chutné mäsko či tortu, po ktorej si bude každý prsty oblizovať. Variť a piecť v kuchyni, ktorá je navyše zariadená moderným a multifunkčným nábytkom, je doslova radosť. Vybavte svoju kuchyňu linkou GREY varenie sa stane pre vás návykom. Moderný vzhľad zaručuje farebná kombinácia sivá matná a sivý lesk. Vyrobená je z DTD laminovanej 16 mm. Dvierka sa pýšia systémom tichého zatvárania a šuplíky zas systémom tichého dorazu. Kvalitné prevedenie umocnia kovové úchytky vo farbe leštený chróm. Vyberať môžete z množstva typov skriniek, čo vám umožňuje poskladať si kuchynskú linku podľa vlastných možností a požiadaviek. Pracovná doska vo farbe metalic brown je v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 40 cm dolná šuplíková
1 x 90 cm dolná rohová
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná digestorová
1 x 30 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná rohová jednodvierková
1 x 30 cm horná jednodvierková
1 x 80 cm horná výklopná dvojdvierková
Dĺžka dosky : 89,29,40 cm
Hĺbka dosky : 60 cm
Hrúbka dosky: 2,8 cm
| Typ výrobku | rohová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
190 x 170 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 40 + 60 + 30+ 60 + 30 + 80 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 40 + 90 + 80 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | s pracovnou doskou farba metalic brown |
| Farebné prevedenie | korpus sivý mat
farba horných dvierok Sivý lesk farba spodných dvierok Sivý lesk |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

K BILI
Jedálenský set Jerry
K MEDITER
AUT HARVEY SON
AF-1184
SARA kuchynská linka 260 dub lefkas
DS-F160
VIGO kuchynská linka 180 grafit
SONIA kuchynská linka 180 sivý lesk
STILO kuchynská linka 260 dustgrey / biela
SIENA kuchynská linka 180 











