Popis
Vďaka svojmu dokonalému dizajnu je táto stolička v industriálnom štýle nezameniteľná a zároveň veľmi pohodlná.
Veľmi dekoratívnym prvkom je ozdobne prešitá zadná opierka , šev je vo farbe poťahu. Pohodlné sedenie zabezpečí nielen bohaté polstrovanie, ale aj praktické a pohodlné opierky na ruky. Vybraná látka sa tiež veľmi dobre čistí. Stabilitu stoličky zaisťujú štyri kónické kovové nohy s kvalitným práškovým nástrekom v čiernej matnej farbe. Ukončené sú čiernymi plastovými klzákmi, zabraňujúci poškodeniu tvrdých povrchov podláh. Sedák je otočný P90°+ L 90° s vratným mechanizmom – funkcia reset.
Polstrovanie je z PU peny.
dodávané v demonte
| Šírka (cm): | 59 cm |
| Hĺbka (cm): | 70 cm |
| Výška (cm): | 89 cm |
| výška sedu: | 50 cm |
| Materiál výplne: | PU pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 8 kg |





