Popis
Praktickú rohovú sedaciu súpravu MAVIS si zamilujete na prvý pohľad. Oporu hlavy a krčnej chrbtice zabezpečia štyri polohovacie opierky. MAVIS disponuje aj opierkou na ruky, ktorá sa pýši funkciou sklápania. Výplň sedačky tvorí kvalitná PUR pena, ktorá v kombinácii s pružinami falista poskytuje veľmi pohodlné mäkké sedenie. Funkcia rozkladu je samozrejmosťou, po rozložení sedacej súpravy Vám vznikne plocha na príležitostné spanie a tak si užije komfort na sedačke o niečo viac. V otomane sedacej súpravy sa nachádza priestranný úložný priestor, kde si nájdu svoje miesto napríklad sezónne veci. Sedacia súprava je vhodná najme do väčších priestorov. Možnosť objednania v pravom alebo v ľavom prevedení
Ponúkame možnosť objednať sedačku až v 6 farebných prevedeniach látky Stark v cene 1599,- EUR.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 220 cm |
| Šírka | 345 cm |
| Výška | 103 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Hmotnosť | 210kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 42 cm |
| Výška zadného čela | max. 103 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 118×184 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.










