Popis
Predstavujeme vám rohovú a univerzálnu sedaciu súpravu PAULITA U. Vďaka farebnej kombinácií látok Alova vnesie do každej domácnosti nadčasovú atmosféru. Leňošenie môže začať! Vďaka funkcii rozkladu premeníte sedačku na lôžko s plochou 115×265 cm. Užite si chvíle s rodinou bez obmedzení. Sedacia súprava je univerzálna, to znamená, že ju môžete poskladať podľa vlastnej potreby. Určite oceníte aj úložný priestor, ktorý rozhodne neostane nevyužití. Paulita U je charakteristická svojím dizajnom do tvaru U, ktorý si zamiluje celá rodina.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 139 cm |
| Šírka | 289 cm |
| Výška | 86 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 39 cm |
| Výška zadného čela | 74/86 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 115×265 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pur pena T28 |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.

















