Popis
Štýlová rohová sedačka VASAT sa vďaka svojmu dizajnu hodí do väčšiny interiérov. Miestnosť obohatí a stane sa predmetom obdivu nejedného návštevníka. Zaistí zaslúžený odpočinok po pracovnom dni a poskytne to pravé miesto pre dokonalý relax. Upratovanie s ňou bude hračka. Nožičky o veľkosti 9 cm poskytnú bohatý priestor pre väčšinu robotických vysávačov. Sú kovové v prevedení chróm. Disponuje s úložným priestorom, ktorý sa nachádza v otomanovej časti sedacej súpravy. O nečakaný nocľah sa postará rozklad s bohatým priestorom na spanie o rozmere 145×220 cm. VASAT je celočalúnená príjemnou látkou Monolith v smaragdovej farbe. Na komfotnom sedení sa podpisuje výplň sedacej súpravy v podobe pružina falista a pur pena. Dodávaná je s tromi vankúšmi, ktoré sa postarajú o opretie unaveného chrbta.
Zobrazená sedacia súprava je v poťahovej látke Monolith 37 smaragdová za akciovú cenu.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 7 farebných prevedeniach látky Monolith v cene 889 eur, doba dodania 6-8 týždňov.
| Hĺbka | 192 cm |
| Šírka | 275 cm |
| Výška a hĺbka sedu | 41 / 61 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 128 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 74/ 81 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 145×220 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena + pružina falista |








