Popis
Moderná kuchynská sektorová linka LARA v nadčasovom dizajne kombinuje biely korpus s elegantnými lesklými prednými plochami v odtieni cappuccino, čím vytvára príjemný a svetlý vzhľad vhodný do moderných aj klasických interiérov. Linka je navrhnutá ako sektorový systém, ktorý umožňuje variabilné usporiadanie jednotlivých skriniek podľa priestoru a potrieb domácnosti. Kuchynská linka LARA ponúka praktické úložné priestory a esteticky čisté línie, ktoré opticky zväčšujú priestor a dodávajú kuchyni moderný charakter. Kvalitné materiály zabezpečujú jednoduchú údržbu, vysokú odolnosť voči vlhkosti a dlhú životnosť. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky. Pracovnú dosku je možné doobjednať v dekore ladiacom ku kuchynskej linky LARA. Celkový elegantný dojem umocňujú úchytky v chrómovom dekore, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 50 cm dolná jednodvierková
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 80 cm dolná trojzásuvková
1 x 30 cm dolná vysoká
1 x 60 cm dolná vysoká na vstavanú rúru
1 x 50 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
280 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 50 + 60 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 50 + 60 + 80 + 30 + 60 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm / 162 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 52 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus biela,
predné plochy cappuccino lesk |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm , MDF lesklá |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |














