Popis
Rohová lavica Karina je ideálnou voľbou pre vašu jedáleň, ak potrebujete skombinovať komfort, praktickosť a štýlový dizajn. Rohová lavica Karina je nielen pohodlná vďaka čalúnenému sedáku a operadlu, ale aj praktická s úložným priestorom o hĺbke 10 cm, ktorý ponúka dostatok miesta na uloženie potrebných vecí. Za rohovou opierkou sa nachádza vykrývacia polička. Rozmer lavice je uvádzaný ako celkový rozmer, ktorý lavica zaberie v priestore.
Možnosť výberu zo šiestich dekorov DTD a poťahovej látky zo vzorkovníka.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | rohová lavica |
| Materiál | DTD laminovaná |
| Farebné prevedenie korpusu | buk, dub sonoma, dub apalačský, dub artisan, cembra, dub san remo |
| Rozmery |
120 x 160 cm (univerzálna ľavo-pravá) |
| Výška | 85,5 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hĺbka sedu | 40,5 cm |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

STôL KARINA
HC-535 








