Popis
Rohová lavica Tamara je elegantným a praktickým riešením pre váš jedálenský kút. Zaujme predovšetkým integrovanou výsuvnou bezdrôtovou nabíjačkou pre mobilný telefón, ktorú si môžete doobjednať za 59,- €. Lavica Tamara ponúka moderný dizajn a pohodlie, vďaka čalúnenému sedáku a opierke. Vyberte si z piatich dezénov dreva a širokej škály farieb, aby dokonale ladila s vašim interiérom. Rozmer lavice je uvádzaný ako celkový rozmer, ktorý lavica zaberie v priestore. Bez úložného priestoru.
Český výrobok prémiovej kvality.
Možnosť výberu z piatich dekorov DTD a poťahovej látky zo vzorkovníka.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | rohová lavica |
| Materiál | DTD laminovaná |
| Farebné prevedenie korpusu | buk, dub sonoma, dub san remo, dub apalačský, cembra |
| Rozmery |
140 x 180 cm (univerzálna ľavo-pravá) |
| Výška | 87,5 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hĺbka sedu | 42,5 cm |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |









