Popis
Sektorová kuchynská linka SIENA 260 v atraktívnom čiernom prevedení je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky. Pracovnú dosku je možné doobjednať v dekore ladiacom ku korpusu kuchynskej linky Siena. Celkový moderný dizajn umocňujú kovové úchytky vo farbe čierny kov, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 60 cm vysoká potravinová
1 x 60 cm dolná šuflíková
1 x 80 cm dolná dvojdvierková
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
260 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 60 + 80 + 60 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 60 + 60 + 80 + 60 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 55 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus čierny mat
farba horných dvierok čierna farba spodných dvierok čierna |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

Artisan rohová kuchynská linka 285x170 cappuccino lesklá 







