Popis
Kuchyňa STILO 260 sa vyznačuje módnymi farbami, frézovanými prednými časťami a krásnymi úchytmi. Krásne frézovanie a atraktívne, pútavé úchyty dodajú kuchyni eleganciu a úžasný vzhľad. Kuchynský nábytok STILO je vyrobený z odolnej a pevnej nábytkovej dosky. Odolnosť proti poškodeniu, vyššej teplote a vlhkosti robí z laminovanej dosky ideálnu dosku do kuchynských miestností. Štýlová svojim farebným prevedením, praktická a funkčná pre množstvo výberu z rôznych horných a dolných skriniek. STILO 260 je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky DTD, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Vyniká dlhou životnosťou, a to predsa taká aktívna miestnosť, akou je práve kuchyňa, naozaj potrebuje. Sektorová kuchynská linka STILO 260 v atraktívnom claygrey / bielom prevedení je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Kombinácia bieleho dekoru pôsobí príjemne a útulne. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky. Pracovnú dosku je možné doobjednať v dekore ladiacom ku korpusu kuchynskej linky Stilo. Celkový moderný dizajn umocňujú kovové úchytky v čiernej farbe, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 80 cm dolná dvojdvierková
1 x 60 cm dolná šuplíková
1 x 40 cm dolná jednodvierková
2 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
1 x 40 cm horná jednodvierková presklená
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
260 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 80 + 80 + 60 +40 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 80 + 80 + 60 +40 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus biela mat
farba horných dvierok claygrey farba spodných dvierok claygrey |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

K LORA MDF NEW klasik 








