Popis
Jednoduchá a moderná pohovka ALIDA si určite nájde miesto v modernej či tradičnej domácnosti. Pohovka je čalúnená príjemnou VELVET látkou, na výber máte 4 farebné prevedenia. Pohovka stojí na pevných drevených nožičkách, ktoré zaručujú stabilitu pohovky. Pohovka je navyše aj praktická. Jednoduchými krokmi premeníte pohovku na plochu na príležitostné spanie. Neváhajte a objednajte ešte dnes! Kúpou tejto pohovky nič nepokazíte. Výška spodného priestoru od podlahy je 19 cm
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 68 cm |
| Šírka | 178 cm |
| Výška | 66 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 100 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 34 cm |
| Výška zadného čela | max. 66 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 84×178 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nožky | drevo |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

K POHOVKA ALANA 3-SED 









