Popis
Klasika v modernom dizajne, aj takto sá dá pomenovať táto krásna pohovka PESCARA 2. Luxus tejto pohovke dodávajé trendové vysoké kovové nožičky. Pohovka je pevná, bez rozkladu a úložného priestoru. Výplň pohovky tvorí pružina FALISTA a v kombinácii s polyuretánovou penou zaručuje komfortné sedenie-stredne mäkké.Oceníte polohovateľné opierky hlavy, vďaka ktorým bude Vaše sedenie pohodlnejšie.
Pri tejto pohovke je možné si vybrať typ nožičiek: čierne alebo chrómove(prosím pri objednávke, uviesť do poznámky)
K pohovke je možné doobjednať:
Pohovka PESCARA 3
Kreslo PESCARA rozmer ŠxHxV-100x95x77/96 cm, výška sedu 45 cm)
Taburet PESCARA rozmer ŠxHxV-76x64x45cm)
Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 95 cm |
| Šírka | 161 cm |
| Výška | 77-96cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíkoch |
| Hmotnosť | 100 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | max. 96 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

















