Popis
Chcete si posedieť naozaj štýlovo? Tak zaostrite zrak na sedaciu súpravu EMILY ROH MALÝ. EMILY ROH MALÝ je celočalúnená, štýlová rohová sedacia súprava vybavená s viacerými vychytávkami, ktorá zaujme nielen svojim vzhľadom ale aj multifunkčnosťou. Táto krásavica sa pýši rozkladacou funkciou, ktorú môžete využiť na príležitostné spanie. Ak chcete aby bol váš priestor obývacej izby účelovo vyplnený, zaručene to skúste so sedacou súpravou EMILY ROH MALÝ. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. Ponúkame Vám ju v poťahovej látke Soro.
Látku Soro radíme medzi velúrovou tkaninu. Jedná sa o tkaninu podobnú plyšu s krátkym vlasom, ktorá sa vyznačuje zamatovo jemným povrchom. Látka Soro vyrobená zo 100% polyesteru s viditeľným pleteným vzorom je mäkká, priedušný, ľahko absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Odoláva tiež dennému svetlu a netvorí žmolky.
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch ekokože a v 6 farebných odtieňoch látky Soro v cene 1039,- €. Doba dodanie je 8-10 týždňov
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 174 cm |
| Šírka | 280 cm |
| Výška | 83 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 110 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 43 cm |
| Výška zadného čela | max. 83 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 130×210 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |









