Popis
Potrebujete novú sedaciu súpravu? Sedacia súprava LANZA je novinkou na trhu a svojím dizajnom určite zapadne do Vášho interiéru. Ponúka Vám pohodlné sedenie a to vďaka pružine FALISTA(Pružina Falista je tvarovaná do podoby vlnovky, čo pozitívne vplýva na pružnosť a teda aj na mäkkosť sedačky) a HR pene(HR PUR pena má oproti klasickej PUR pene vyššiu tuhosť, lepšiu kvalitu). Táto kombinácia zabezpečuje maximálne pohodlie pri sedení a taktiež predlžuje životnosť sedacej súpravy. Polohovacie záhlavníky pridajú na relaxe,ktorý si zaslúžit po náročnom dni. Jednoduchými krokmi sedaciu súpravu rozložíte a spravíte z nej plochu na príležitostné spanie. Deky či veci, ktoré potrebujete mať po ruke odložíte do úložného priestoru, ktorým sedacia súprava disponuje. Určite oceníte dve taburetky,ktoré nájdete v opierke na ruky(rozmer taburetka-ŠxHxV:40x34x43 cm) Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. Sedacia súprava je celočalúnená, je možné ju umiestniť do priestoru
Zobrazená sedacia súprava je v látke PRESTON 22 kvalitná poťahová látka s efektom brúsenej kože. Táto látka je veľmi príjemna na dotyk, pevná s vysokou oderuschopnosťou a pílingom. Vankúše-látka Jasmine svetlofialová 62.
Možnosť objednania v 4 farebných prevedeniach látky Preston a Jasmine za cenu: 1.542 €. Dodacia doba je 8-10 týždňov
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 220 cm |
| Šírka | 275 cm |
| Výška | 85-100 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 43 cm |
| Výška zadného čela | max. 100cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie: | 120x190cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |










