Popis
Nadčasová pohovka TOKIO je to pravé čo hľadáte. Vynikne v každom interiéri. Opieranie je vankúšové. Rýchlym spôsobom za pár sekúnd Vám vznikne plocha na spanie s rozmerom 130×195 cm. Praktický úložný priestor nájdete v konštrukcii pohovky. Jednoducho v ňom uložíte sezónne veci alebo veci ktoré potrebujete mať po ruke. Príjemné a pohodlné sedenie Vám zaručia pružiny BONELL+PUR PENA, ktoré tvoria vnútro pohovky
Možnosť výberu poťahových látok. V ponuke sú poťahové látky Soro, Inari, Orinoco, ekokoža Madryt a vodeodolná látka Monolith. Vybranú látku uveďte v poznámke.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 89 cm |
| Šírka | 195 cm |
| Výška | |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 105 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | |
| Výška zadného čela | |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 130×195 cm |
| Nôžky | chróm |
| Obsahuje vankúše | opieranie je vankúšové |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |












