Popis
Sedacia súprava L VIVA SYMETRICKÁ je rohová sedacia súprava, ktorá je vhodná do každej obývacej izby , či už je zariadená v modernom alebo tradičnom štýle. V konštrukcii sedacej súpravy nájdete úložný priestor, kde si môžte uložiť veci, ktoré chcete mať po ruke. Priestor pre príležitostné spanie vytvoríte jednoducho, rozložením sedacej súpravy máte plochu na spanie s rozmerom 130x200cm.Vnútro sedacej súpravy je vyrobené z vlnitej pružiny a HR peny. Vďaka tejto výplne bude Vaše sedenie komfortnejšie a taktiež životnosť sedacej súpravy je oveľa dlhšia. Konštrukcia sedacej súpravy je vyrobená z masívu. Sedaciu súpravu je možné umiestniť aj do priestoru pretože je očalunená aj zo zadnej strany. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. Kedže je sedacia súprava symetrická tak sa pravé a ľavé prevedenie určuje z dôvodu umiestnenia rozkladu a úložného priestoru. K sedacej súprave je možné doobjednať kreslo 429 EUR
SEDACIU SÚPRAVU JE MOŽNÉ VYROBIŤ NA MIERU, podľa Vašich predstáv a požiadaviek – pri bližšie informácie a pomoc s výberom nás kontaktujte emailom alebo telefonicky na tel. čísle: 0911 918 143.
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok. Odporúčame látky:MONOLITH, POWER, QUATRO, LEA.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 260 cm |
| Šírka | 260 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | Rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 130×200 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |











