Popis
Sektorová kuchynská linka VIGO 260 je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová.Moderný vzhľad zaručuje farebná kombinácia sivá matná a dub lancelot. Vyrobená je z DTD laminovanej. Dvierka sa pýšia systémom tichého zatvárania a šuplíky zas systémom tichého dorazu. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Pracovná doska je v cene v kuchynskej linky. Spodné skrinky sú dodávané vrátane dolnej lišty. Celkový moderný dizajn umocňujú kontrastné čierne úchytky, ktoré sú v cene kuchynskej linky.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 40 cm dolná šuplíková
1 x 80 cm dolná dvojdvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková výklopná
1 x 60 cm horná jednodvierková výklopná
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková výklopná
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
260 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 80 + 60 + 40 + 80 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 80 + 60 + 40 + 80 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | s pracovnou doskou |
| Farebné prevedenie | korpus Dub Lancelot
farba horných dvierok sivá grafit farba spodných dvierok sivá grafit/dub lancelot |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |













