Popis
Moderná pohovka vhodná do obývacej izby, detskej izby či študentskej izby. Je bez rozkladania a bez úložného priestoru. Pohovke je postavená na chromových nožičkách.Sedacia súprava je vybavená pružinami FALISTE, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie.
K pohovke je možné dokúpiť:
- 2 SED za cenu 589,- Eur, rozmer….190x90x85cm
- taburetku za cenu 209,- Eur, rozmer…76×64 cm
Možnosť výberu farby z celej kolekcie látok kategórie CENOVA SKUPINA 0-bez príplatku. Látky nájdete TU: https://nabytoklaguna.sk/sk/farebne-prevedenia/
Ostatné cenové skupiny sú s príplatkom. Pri objednávka prosím uveďte do poznámky typ látky.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 90 cm |
| Šírka | 240 cm |
| Výška | 85 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | 3-sed |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 99 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 85 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
Výber poťahových látok












































































