Popis
Sedacia súprava v tvare U BRUNO 1+R+2+L má všetko, čo budete potrebovať. Pôvabný vzhľad, pôsobivý dizajn, ale aj mimoriadne vlastnosti z hľadiska funkčnosti. Je rozkladacia, a s plochou na spanie 120×270 cm ponúka ideálnu možnosť ubytovať na noc aj nečakanú návštevu . Poskytuje dostatočne veľký úložný priestor, kam odložíte sezónne oblečenie či prikrývky. Ozajstným klenotom pre vašu chrbticu a hlavu sú polohovacie opierky, ktoré vám zabezpečujú komfortné a zdravé sedenie. Krásna moderná sedacia súprava BRUNO 1+R+2+L Vám poskytne ten správny komfort. Vnútro sedacej súpravy je vyrobene z vlnitej pružiny a HR peny. Vďaka tejto výplni bude Vaše sedenie príjemné a taktiež životnosť sedacej súpravy je oveľa dlhšia. Konštrukcia sedacej súpravy je vyrobená z masívu. Sedaciu súpravu je možné umiestniť aj do priestoru pretože je očalunená aj zo zadnej strany. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia.
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok. Odporúčame látky: MONOLITH, POWER, QUATRO, LEA.
Pri objednávke vybranú látku napíšte prosím do po poznámky.
Pre bližšie informácie a pomoc s výberom nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

VLASTNOSTI
| Hĺbka | 203/205 cm |
| Šírka | 345 cm |
| Výška sedenia | 50 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | Rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120×270 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.






















