Popis
Taburetka k sedacej súprave DUBAI
- Rozmery: 59x44x59 cm.
Systém DUBAI tiež ponúka niekoľko modelov pohoviek a kresiel. Pomocou dostupných elementov je možné vyskladať rôzne verzie sedacej súpravy
Pri výbere poťahových látok nás kontaktujte radi Vám poradíme. Výber poťahových látok nájdete TU: https://nabytoklaguna.sk/sk/farebne-prevedenia/
Odporúčame látky: Forever,Gobi,Power– nájdete v galérii pod hlavným obrázkom
Ostatné cenové skupiny sú s príplatkom. Pri objednávka prosím uveďte do poznámky typ látky.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 59 cm |
| Šírka | 59 cm |
| Výška | 44 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | taburet |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíkoch |
| Hmotnosť | 40 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 44 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |













