Popis
Sedacia súprava PONTI MAXI prináša dokonalý zážitok z priestoru, pohodlia a funkčnosti v jednom harmonickom celku. S impozantnou šírkou až 340 cm ponúka nadštandardný priestor, ktorý pohodlne usadí celú rodinu aj návštevy a vytvára dominantný prvok každej obývačky. Rozsiahla sedacia a relaxačná plocha priam pozýva k uvoľneniu, natiahnutiu sa a vychutnaniu si maximálneho komfortu bez obmedzení. Výplň z kombinácie pružín falista a pur peny zabezpečuje ideálnu rovnováhu medzi mäkkosťou a oporou. Polohovateľné opierky hlavy umožňujú individuálne nastavenie podľa aktuálnej potreby a poskytujú dokonalú podporu pri sedení aj relaxe. Praktickosť dopĺňa funkcia rozkladu, vďaka ktorej sa sedačka jednoducho zmení na komfortné miesto na príležitostné spanie, zatiaľ čo úložný priestor ponúka nenápadné riešenie na uskladnenie všetkého potrebného. Celočalúnené prevedenie umožňuje umiestniť sedačku voľne do priestoru a vychutnať si jej dizajn z každého uhla. Látka Lumo 55 v elegantnom smotanovom odtieni spolu s čiernymi kovovými nožičkami dodávajú sedačke PONTI MAXI sofistikovaný vzhľad.
- Rozmery (ŠxHxV): 340 x 205 x 73/92 cm
Možnosť vybrať si zo 6 farebných prevedení látky Lumo v cene 1 755 Eur. Dodacia lehota 6-8 týždňov.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 205 cm |
| Šírka | 340 cm |
| Výška | 73/92 cm |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 182 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 43 cm |
| Hĺbka sedenia | 56 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 125×195 cm |
| Výška spodného priestoru od podlahy | 10 cm |
| Nôžky | kov čierne |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena + pružina falista |












