Popis
Dizajnová pohovka Aurelia je čalúnená látkou Alfa v jemných pastelových farbách. Pohovka je rozkladacia a určite oceníte aj veľkorysý úložný priestor, ktorý táto kráska ponúka. Stojí na drevených nožičkách. AURELIA sa stane dominantou vašej obývacej izby, a zároveň poslúži pri oddychu, zábave, ale i pri práci. Obľúbená je najmä medzi milovníkmi škandinávskeho štýlu. Výška spodného priestoru od podlahy je 13 cm.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 100 cm |
| Šírka | 216 cm |
| Výška | 74 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 46 cm |
| Výška zadného čela | max.74 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 155×190 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nožky | drevo |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |










