Popis
Luxusná trojmiestna sedačka v nadčasovom a minimalistickom dizajne.
Sedačka je celočalúnená, je možné ju použiť na klasické prisadenie k stene alebo umiestniť v strede miestnosti. V oboch prípadoch bude neprehliadnuteľný solitér. Uplatnenie nájde ako v obývacej izbe, hale, ale aj spálni alebo v konferenčných miestnostiach.
Tenké kovové nohy dokonale dopĺňajú celkový vzhľad sedačky. Sú lakované kvalitnou práškovou farbou v matnom čiernom odtieni. Riziko poškodenia podlahových krytín je tu eliminované plastovými klzákmi na dotykovej ploche nôh.
| Hĺbka | 79 |
| Šírka | 193 cm |
| Výška | 79 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovky |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 360 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | nie |
| Konštrukcia | Masiv |
| Nôžky | kov |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ vlnovec pružina |








