Popis
Potrebujete novú sedaciu súpravu, ale neviete sa rozhodnúť? Ponúkame Vám luxusnú koženú sedaciu súpravu ATLANTA od renovovaného výrobcu, ktorá splní všetky Vaše očakávania. Praktická, funkčná a dizajnovo zaujímavá, týmito troma slovami vieme opísať koženú sedaciu súpravu ATLANTA. Každý z nás si potrebuje po ťažkom dni oddýchnuť a tato sedacia súprava Vám to dokonale umožní. Sedacia súprava je čalúnená kvalitnou talianskou hovädzou kožou. Vnútro sedacej súpravy tvorí pružina Falista a HR pena, ktorá sa Vám dokonalé prispôsobí. O ešte väčšie pohodlie sa postarajú polohovateľné opierky hlavy. Nečakaná návšteva pre Vás nebude žiaden problém. Za pár sekúnd premeníte sedaciu súpravu na plochu pre príležitostné spanie. Veci, ktoré potrebujete mať po ruke uschováte v úložnom priestore. Zadná strana sedacej súpravy je potiahnutá univerzálnou látkou, za príplatok je možné ju očalúniť kožou v tom istom farebnom prevedení. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia. Kožená sedacia súprava ATLANTA sa stane hlavnou dominantou Vašej domácnosti. Teraz Vám ju ponúkame za vynikajúcu cenu.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 190 cm |
| Šírka | 280 cm |
| Výška | 84-100 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedačka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 148 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedu | 40cm |
| Výška zadného čela | 84cm-max. 100 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 126×215 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | chrom |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

K pohovka ALANA 2-sed 








