Popis
Taburet Daisy je dokonalou zmesou moderného dizajnu a funkčnosti. Vďaka jednoduchému, no zároveň elegantnému tvaru sa perfektne hodí do moderných aj klasickejších interiérov. Starostlivo vyrobená s dôrazom na detail ponúka pohodlné miesto na sedenie alebo relax.
Taburetka Daisy, vyplnená flexibilnou polyuretánovou penou, poskytuje pohodlie tým, že sa dokonale prispôsobí tvaru tela. Je ideálnym kusom nábytku, či už ako samostatný kus alebo ako doplnok k rohovej pohovke alebo pohovke z rovnakej kolekcie.
Taburet je čalúnená látkami Perfekt Harmony , ktoré sú mäkké na dotyk, ľahko sa čistia a sú dostupné v širokej škále farieb. Vďaka tomu sa taburetka dokonale hodí k zvyšku interiéru a individuálnym preferenciám používateľa.
Taburet Daisy je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčný a štýlový doplnok, ktorý do ich interiéru vnesie eleganciu a pohodlie.
Výber poťahových látok — na objednávku. Ponúkame Vám ju v kvalitnej mätovo zelenej poťahovej látke Perfekt Harmony 72.
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok: Perfekt Harmony, Cremona, Castel a Aragon. Pri objednávke prosím uveďte do poznámky typ látky.
| Hĺbka | 80 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | taburet |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Úložný priestor | nie |
| Výška | 43 cm |
| Nôžky | plast |
| Výplň | pena + pružina falista |














