Popis
Univerzálna sedacia súprava TORY je dokonalým spojením štýlu, pohodlia a funkčnosti, ktoré premení váš domov na miesto oddychu a relaxu. Elegantná zelená látka Murano 841 vniesie do interiéru sviežu a nadčasovú atmosféru a celočalúnené prevedenie umožňuje umiestniť sedačku aj do stredu miestnosti, kde krásne vynikne. Čierne plastové nožičky pridávajú moderný detail, ktorý dotvára harmonický a štýlový celok. Pohodlné sedenie zaručuje výplň z pružiny falista a PUR peny. Súčasťou sú aj vankúše, ktoré poskytujú pevnú a pohodlnú oporu chrbta. Praktická funkcia rozkladu premení sedačku na lôžko a úložný priestor pod sedadlom poskytuje miesto na prikrývky a doplnky. TORY nie je len sedacia súprava, ale štýlový a praktický spoločník pre každodenný oddych aj spoločné chvíle.
- Rozmery (ŠxHxV): 270x172x94 cm
Možnosť objednania v iných farebných prevedeniach látky Murano v cene 849 Eur. Dodacia lehota 6-8 týždňov.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 172 cm |
| Šírka | 270 cm |
| Výška | 94 cm |
| Šírka otomanu | 102 cm |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 140 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 42 cm |
| Hĺbka sedenia | 64/92 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 138×234 cm |
| Výška spodného priestoru od podlahy | 5 cm |
| Nôžky | plast čierna |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Rozmer vankúšov | 40 x 40 cm |
| Výplň sedačky | hr pena+ pružina falista |











