Popis
Elegantná univerzálna rohová sedacia súprava VISBY si Vás získa hneď na prvý pohľad. Vášmu oku neuniknú vyššie nožičky, ktoré zaručujú stabilitu sedačky a taktiež dodávajú ten správny dizajn.. O pohodlné sedenie sa postará pružina FALISTA , ktorá zaručí stredne mäkké sedenie. Nečakaná návšteva už nebude problém, sedaciu súpravu jednoduchými krokmi premeníte na plochu pre príležitostné spanie. V konštrukcii sedačky nájdete úložný priestor, veci ktoré potrebujete mať po ruke si v ňom nájdu svoje miesto. Môžete ju uložiť akokoľvek potrebujete, keďže je univerzálna. Ďalšou výhodou je, že je celočalúnená a tak určite vynikne aj v priestore
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 164 cm |
| Šírka | 230 cm |
| Výška | 88 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 46 cm |
| Výška zadného čela | max. 88 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 122×200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nožky | drevené |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

NILO VIII
NILO XI
SUNIL
NILO I 







