Popis
Kreslo v škandinávskom štýle s kubistickým prvkami. Charakteristickými prvkami tohto kresla je výrazné štvorcové prešitie sedadla i operadla, masívny sedací korpus s ostrými líniami v kontraste s vysokými štíhlymi nohami.Kreslo je celočalúnené, vrátane chrbta. Možno ho použiť ako k prisadené k stene, tak aj v strede miestnosti. Svoje uplatnenie nájde v chodbe, hale, obývačke aj spálni. Poťah je z látky v lanýžovom odtieni, kostra z masívneho dreva, vyplnené je kvalitnou PU penou. Sedáky sú ešte spevnené elastickými popruhmi pre zvýšenie komfortu pohodlia. Štíhle kónické nohy sú z masívneho kaučukovníka v prírodnom odtieni a lakované transparentným lakom. Poškodenie podlahových krytín je eliminované plastovými klzákmi, pri zadných nohách sú rektifikovateľné (výškovo nastaviteľné).
| Šírka (cm): | 84 cm |
| Hĺbka (cm): | 73 cm |
| Výška (cm): | 76 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| šírka sedu: | 48 cm |
| hĺbka sedu: | 48 cm |
| nosnosť: | 130 kg |
| hmotnosť: | 12 kg |












