Popis
Krásna a moderná rohová sedacia súprava MATRIX, ktorá sa hodí najmä do väčších priestorov. Príjemné sedenie zaručia polohovateľné záhlavníky. Na tejto sedacej súprave Vás neomrzí ani dlhšie sedenie, pretože vnútro sedacej súpravy je vyplnené pružinou FALISTA+PUR PENOU. Úložného priestoru nieje nikdy dosť a táto sedacia súprava Vám tento úložný priestor poskytuje v otomane. Má funkciu rozkladu, čím Vám poskytne plochu pre príležitostné spanie s rozmerom 120x207cm. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia.
Možnosť výberu poťahových látok. V ponuke sú poťahové látky Soro, Inari, Orinoco a vodeodolná látka Monolith. Vybranú látku uveďte v poznámke.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 205 cm |
| Šírka | 255 cm |
| Výška | |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 135 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | |
| Výška zadného čela | |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120×207 cm |
| Nôžky | chróm |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | ano |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |













