Popis
Sedacia súprava L MAXEL SYMETRICKÝ je elegantná rohová sedacia súprava, ktorá dodá štýl každej obývačke. Má funkciu rozkladu, čím Vám vytvorí priestor pre príležitostné spanie. Plocha po rozložení sedacej súpravy je 130×200 cm..Úložného priestoru nieje nikdy dosť a sedacia súprava ním disponuje. Vnútro sedacej súpravy je vyrobene z vlnitej pružiny a HR peny. Vďaka tejto výplne bude Vaše sedenie komfortnejšie a taktiež životnosť sedacej súpravy je oveľa dlhšia. Konštrukcia sedacej súpravy je vyrobená z masívu.Sedacia súprava je očalunená aj zo zadnej strany takže je možné ju umiestniť do priestoru. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. Kedže je sedacia súprava symetrická tak sa pravé a ľavé prevedenie určuje z dôvodu umiestnenia rozkladu a úložného priestoru. Možnosť objednať kreslo za cenu 409 EUR
SEDACIU SÚPRAVU JE MOŽNÉ VYROBIŤ NA MIERU, podľa Vašich predstáv a požiadaviek – pri bližšie informácie a pomoc s výberom nás kontaktujte emailom alebo telefonicky na tel. čísle: 0911 918 143.
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok. Odporúčame látky: MONOLITH, POWER, QUATRO, LEA.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 260 cm |
| Šírka | 260 cm |
| Výška | 102 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | Rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška zadného čela | max.102 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 130×200 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |











