Popis
Zamýšľate nad kúpou novej sedacej súpravy? Poradíme Vám krásnu a modernú sedaciu súpravu MEXX. Vďaka svojím rozmerom je vhodná aj do menších priestorov. Funkcia rozkladu nesmie tejto krásavici chýbať. Neočakávaná návšteva Vás už neprekvapí. V konštrukcii sedačky nájdete úložný priestor, veci, ktoré potrebujete mať po ruke si v ňom nájdu svoje miesto. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. Výška spodného priestoru od podlahy je 4 cm
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 140 cm |
| Šírka | 203 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 100 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 37 cm |
| Výška zadného čela | max. 75 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 127x203cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |











