Popis
Dizajnová sedačka HAKAN, sa stane stredobodom vašej obývačky. Kvalitná látka vo farebnom prevedení svetlosivá/mentolová, hnedá/svetlohnedá, sivá/púdrovoružová. Sedačka má funkciu rozklad, vďaka čomu vykúzlite jedným ťahom lôžko s plochou na spanie 145×206 cm. Poteší vás aj úložný priestor, kde odložíte všetky nepotrebné veci. O vaše pohodlie pri sedení sa postará HR pena a pružina Falista. Táto sedačka stojí na nádherných drevených nohách. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia. Výška spodného priestoru od podlahy je 8 cm
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 146 cm |
| Šírka | 238 cm |
| Výška | 94 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 135 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 46 cm |
| Výška zadného čela | max. 94 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 145×206 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nožky | drevené |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |








