Popis
Luxusná sedacia súprava L BELLA je rohová sedacia súprava s polohovateľnými záhlavníkmi a vynikajúcou kvalitou spracovania. Dominantný a pritom nevtieravý a vkusný doplnok interiéru. Priestranný úložný priestor. Možnosť rozloženia sedacej súpravy, po rozložení vnikne plocha na spanie s rozmerom 130x205cm. Vnútro sedacej súpravy je vyrobene z vlnitej pružiny a HR peny. Vďaka tejto výplne bude Vaše sedenie komfortnejšie a taktiež životnosť sedacej súpravy je oveľa dlhšia. Konštrukcia sedacej súpravy je vyrobená z masívu. Sedaciu súpravu je možné umiestniť aj do priestoru pretože je očalunená aj zo zadnej strany. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. K sedacej súprave je možné doobjednať kreslo za cenu 399 EUR
SEDACIU SÚPRAVU JE MOŽNÉ VYROBIŤ NA MIERU, podľa Vašich predstáv a požiadaviek – pri bližšie informácie a pomoc s výberom nás kontaktujte emailom alebo telefonicky na tel. čísle: 0911 918 143.
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok. Odporúčame látky: MONOLITH, POWER, QUATRO, LEA.
Možnosť voľby vysokých drevených nožičiek – 12 cm vo farbe biela, prírodná hnedá a čierna v cene 40 eur.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 205 cm |
| Šírka | 270 cm |
| Výška | 84-103 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | Rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 130×205 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

K pohovka ALANA 2-sed 



















