Popis
Či už zariaďujete veľkú obývačku alebo malú izbičku pohovka ANAFI je tá pravá voľba. Je to štýlový kúsok nábytku, ktorý ukrýva v sebe mnoho funkcií. Obsahuje veľký úložný priestor ktorý sa postará o vankúše, deky či iné veci ktoré nemáte momentálne kde uskladniť. Pre nečakanú návštevu jednoduchým rozkladom zasa pohovku zmeníte na plnohodnotné lôžko v rozmere 151×202 cm. Kvalitné pohodlné opierky a odolné jadro tvorené pružinov FALISTE v kombinácii s PUR penou zaručí trvácnosť sedačky. Látky sú dostupné v širokej škále kvalitných vodeodolných a ľahko umývateľných látok. Pohodlie spojené s moderným vzhľadom a funkčnosťou, to je pohovka ANAFI.
| Hĺbka | 100 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 151×202 cm |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.
Do poznámky nám uveďte vami vybranú poťahovú látku.

BOSS 10 D
P MONTE 









