Popis
Ak si chcete si svoj domov zariadiť štýlovo, pohovka JULKA je tá pravá voľba. Je to jednoducho moderný kúsok nábytku, ktorý ukrýva v sebe mnoho funkcií. Obsahuje veľký úložný priestor ktorý plnohodnotne poslúži na schovanie ložného prádla či sezónnych vecí. Jednoduchým rozkladom zasa pohovku zmeníte na plnohodnotné lôžko v rozmere 122×190 cm, ktoré poslúži na príležitostné spanie. Kvalitné pevné opierky a odolné jadro tvorené pružinov FALISTE v kombinácii s PUR penou zaručí pohodlie a trvácnosť pohovky. Možnosť výberu z mnohých kvalitných poťahových látok a dekoratívne prešívanie dodá pohovke ten správny šmrnc. Pohodlie spojené s moderným vzhľadom a funkčnosťou, to je pohovka JULKA.
pohovka JULKA – béžovo hnedá– DOSTUPNÁ SKLADOM U NÁS
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok. Odporúčame látky: MONOLITH, POWER, QUATRO, LEA.
Pri objednávke vybranú látku napíšte prosím do po poznámky.
Pre bližšie informácie a pomoc s výberom nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

VLASTNOSTI
| Hĺbka | 92 cm |
| Šírka | 214 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 46 cm |
| Výška zadného čela | 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 122×190 cm |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pružina + pena |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.





















