Popis
Moderná, luxusná a nevšedná. Týmito troma slovami vieme opísať sedaciu súpravu SMART. Rohová sedacia súprava SMART je najvyšším rozmerom elegancie skrytej v minimalistickom dizajne a moderných riešeniach. Zákazníci ju milujú pre jej jedinečný vzhľad. Je vyrobená z masívneho dreva, čo je garanciou trvácnosti a odolnosti. Čalúnená je kvalitnou talianskou hovädzou kožou. Silikónová guľôčka v bedrových vankúšoch, pevné operadlá a o maximálne pohodlie sa tiež postará lakťová opierka. Sedacia časť sedačky je prešívaná čím pôsobí sedačka veľmi luxusne. Sedacia súprava nemá funkciu rozkladu a taktiež ani úložný priestor. Sedenie tvoria pružiny Falista a vysoko elastická HR pena, ktoré zaručujú dlhodobo pružné sedenie. Moderné kovové čierne nohy dodávajú celej súprave luxus. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 245 cm |
| Šírka | 277 cm |
| Výška | 92 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Hmotnosť | 180 kg |
| Rohové prevedenie | áno |
| Konštrukcia | masív |
| Výška zadného čela | 92 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Úložný priestor | nie |
| Nohy | kovové čierne |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |


















