Popis
Každý ocení prednosti kuchynskej linky SONIA 180 grafit – sivý lesk s pracovnou doskou. Šikovné gazdinky v nej hravo upečú chutné mäsko či tortu, po ktorej si bude každý prsty oblizovať. Variť a piecť v kuchyni, ktorá je navyše zariadená moderným a multifunkčným nábytkom, je doslova radosť. Vybavte svoju kuchyňu linkou SONIA varenie sa stane pre vás návykom. Moderný vzhľad zaručuje farebná kombinácia biela matná a sivý lesk. Vyrobená je z DTD laminovanej 16 mm a fóliová MDF. Kvalitné prevedenie umocnia kovové úchytky vo farbe leštený chróm. Vyberať môžete z množstva typov skriniek, čo vám umožňuje poskladať si kuchynskú linku podľa vlastných možností a požiadaviek. Pracovná doska vo farbe biela je v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 60 cm dolná dvojdvierková
1 x 40 cm dolná šuflíková
1 x 80 cm horná dvojdvierková presklená
1 x 60 cm horná dvojdvierková
1 x 40 cm horná jednodvierková
Dĺžka dosky : 180 cm
Hĺbka dosky : 60 cm
Hrúbka dosky: 2,8 cm
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
180 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 80 + 60 + 40 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 80 + 60 + 40 cm |
| Výška horných skriniek: | 60 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 46 cm |
| Pracovná doska: | s pracovnou doskou farba biela |
| Farebné prevedenie | korpus biely mat
farba horných dvierok grafit – sivý lesk farba spodných dvierok grafit – sivý lesk |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

Artisan kuchynská linka 80 cappuccino lesklá
K LINE
MARKÉTA 240 SONOMA
Bordeaux kuchynská linka 260 so sklom
Bolonia kuchynská linka 180/240 







