Popis
Kreslo k sedacej súprave DUBAI
- Rozmery: 105 x 100 x 90
Systém DUBAI tiež ponúka niekoľko modelov pohoviek a kresiel. Pomocou dostupných elementov je možné vyskladať rôzne verzie sedacej súpravy
Pri výbere poťahových látok nás kontaktujte radi Vám poradíme. Výber poťahových látok nájdete TU: https://nabytoklaguna.sk/sk/farebne-prevedenia/
Ostatné cenové skupiny sú s príplatkom. Pri objednávka prosím uveďte do poznámky typ látky.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 90 cm |
| Šírka | 105 cm |
| Výška | 91 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | kreslo |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíkoch |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 91 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |











