Popis
Pohovka MIA si určite získa veľké uznanie najmä u milovníkov retro štýlu. Sedacia časť pohovky je jemne prešívaná. Jadro pohovky je vybavené pružinami Falista, ktoré v kombinácii S Pur penou zabezpečujú vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie. Praktický úložný priestor nájdete v konštrukcii tejto pohovky. Za pár sekúnd pohovku rozložíte a vznikne Vám plocha na spanie pre Vás či Vaších blízkych. Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 100 cm |
| Šírka | 230 cm |
| Výška | 88cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíkoch |
| Hmotnosť | 100 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 145×200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | drevo |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |












