Popis
Prednosti, ktoré má sedacia súprava EVANGELIN sú čisté línie, výnimočné prevedenie a precízne vyhotovenie. Pýši sa moderným dizajnom, dokonalými detailmi a elegancie. Rozžiari celý priestor horčicovou farbou. Je celočalúnená a je aj v sivom farebnom prevedení. Vďaka jednoduchej funkcii rozkladu premeníte sedačku na pohodlné lôžko s plochou na spanie v rozmeroch 197x126cm. Tato sedačka poskytuje úložný priestor. Sedačka ponúka opierky chrbta a tiež ja polohovacie opierky hlavy. Ponúkame Vám ju v kvalitnej poťahovej látke Soro.
Látku Soro radíme medzi velúrovu tkaninu. Jedná sa o tkaninu podobnú plyšu s krátkym vlasom, ktorá sa vyznačuje zamatovo jemným povrchom. Látka Soro vyrobená zo 100% polyesteru s viditeľným pleteným vzorom je mäkká, priedušný, ľahko absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Odoláva tiež dennému svetlu a netvorí žmolky.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 164 cm |
| Šírka | 258 cm |
| Výška | 86/102 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 130 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 102 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 126×197 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
















