Popis
Hľadáte pohovku na každodenný spanie? Máme tu pre Vás novinku-pohovku PRIMO. Táto pohovka je predstaviteľkou škandinávskeho štýlu a preto si ju obľúbia najmä milovníci, ktorý tento štýl obľubujú. Krásne drevené nožičky v čiernej farbe zabezpečujú stabilitu pohovky a dodávajú ten správny look. Rozklad pohovky je veľmi jednoduchý a to systémom KLIK-KLAK. Výhodou je úložný priestor, ktorý nájdete v konštrukcii pohovky. Určite neostane nevyužitý. Pohovka sa vyrába vo viacerých farebných prevedeniach a tak ju jednoducho doladíte k svojmu interiéru. Výška spodného priestoru od podlahy je 15 cm
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 107 cm |
| Šírka | 206 cm |
| Výška | 100 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 110 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 46 cm |
| Výška zadného čela | max. 100 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 110×175 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nožky | drevo |
| Obsahuje vankúše | áno(dekoračné) |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

pohovka LACO
K pohovka ALANA 2-sed 










